• 2013 Lcw Bayan Tunik Modelleri

  Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Lcw yeni sezonda tunik modelleri ile bayanların ilgisini üzerine çekmeye başlamış bulunmakta. En rahat bayan elbiselerinden biri olarak bilinen tunik modelleri lcw reyonlarında değişik renk ve modellerde sergilenmeye başlandı.

  Etek, pantolon ve tayt üzerine çok rahatlıkla giyilebilen tunik çeşitleri uzaktan bakıldığında bir elbise havası da vermektedir. Bundan dolayı da bir çok alanda her kadın için rahatlıkla kullanabileceği bir elbise türüdür.

  Kilolu bayanlarda kiloyu saklaması hasedi ile en beğenilen elbise türlerinden biri olagelmiştir tunik elbiseler.

  Yeni sezon tunik elbise modellerini isterseniz bir kemer ile süsleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus belin en ince olduğu bölgeyi tespit ederek kemeri oraya takmalısınız. Tunik elbiseniz ile bütünleşecek olan bir kemer ise şıklığınıza şıklık katacaktır.

  Tunik elbiseyi şayet bir taytın üzerine giyecekseniz, tavsiye olarak uzun bir bot giymenizi öneririz. Burada dikkat etmeniz gereken tunik elbisenizin rengi, kemeriniz ve botunuz ile olan uyumu olacaktır. Yeni sezon tunik modeli almadan önce ayakkabılığa bir uğrayıp uzun bir çizme veya bir botunuz varsa alışverişe çıkarken onu giymeniz alışveriş esnasında size yardımcı olacaktır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>