• 2013 İlkbahar-Yaz Saç Modası

  Kış bitti. Bu yaz yepyeni bir görünümle etrafınızdaki gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Nasıl mı? 2013 yazına hazır olmak için ilk önce saç modelinizi yenileyin.

  Düz yada profesyonel dalgalı omuz hizasında kesilmiş saçlar, örgüler, kısa ve küt saçlar bu yılın modası. Kullanacağınız modeller size sade ama göz alıcı bir görünüm kazandıracak. Uzun saç sevenler ise hem bu sıcaklarda kendilerini bunaltmayacak hem de naturel görünmelerini sağlayacak at kuyruğu modelini denemeliler.

  İkinci adım saç renginizi değiştirin. Sarı, açık kahve, küllü açık kumral ve bakır tonları ile herkesin beğenisini kazanacaksınız.

  Kadınların birçoğu kendisine uygun bir saç modeli beğenerek o modeli saçına uygular ve uzun süre aynı tarz saç modelini kullanır. Oysa mevsimlerin değişmesi gibi saç modellerinin de değişmesi gerekir. Sonbahar ve kış aylarında daha çok koyu renk ve kalın kıyafetler giyeriz. Haliyle de koyu renk bir elbise üzerine koyu renkte bir saç tercih ederiz. Oysa yaz aylarında havaların ısınması ve kıyafet zenginliğinin hat safhaya ulaşmasıyla birlikte saçlarımızın renk ve şekilleri de değişmektedir.

  2013 İlkbahar-Yaz Saç Tredlerini incelediğimizde birbirinden güzel saç modelleriyle karşılaşıyoruz. Yazın sıcaklığını adeta baştan ayağa yaşıyor ve saçın aldığı evrimleri hayretler içerisinde izliyoruz. Yeşeren ağaçlar gibi yeni sezon saç modelleri de dallanıp budaklanmakta ve hanımların beğenisini kazanmaktadır.

  Şayet saç modelinizi değiştirmek istiyor ve hangi saç modelinin size yakışacağını kestiremiyorsanız uzman yardımı alarak yeni sezon saç modelinizi oluşturabilirsiniz. Fakat kişinin en iyi danışmanı yine kendisidir felsefesinden yola çıkarak kendinizin güzellik danışmanı olabilirsiniz.

  2013 yazında seçeceğiniz saç modelini belirlemekte size en çok yardımcı olabilecek şey yine sizin yaşam tarzınız olacaktır. Günlük aktiviteleriniz, iş hayatınız, kıyafet seçiminiz saç modeli seçiminde size yardımcı olacaktır.

  Yuvarlak bir yüze sahipseniz ve bundan şikâyetçiyseniz saçınızın volümünü yüksek tutacak modelleri tercih edebilirsiniz. Kare şeklindeki yüzlerin kullanabileceği en uygun saç kesimi, yine karedir. Üçgen yüzlülerin enselerden saçı azaltarak tepesine doğru volümü artıracak modelleri kullanması daha doğru olacaktır. Bu yüz şeklinde kare kesim de güzel duracaktır.

   

  İşte yaza hazırsınız. Bundan sonra size bol bol güneşin tadını çıkarmak kalıyor.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Saç-Renginizi-Açmanın-Doğal-Yolları
  Saçınızın Rengini Doğal Yollarla Açabileceğiniz Formüller
  maya-maskesi-tarifleri
  Maya Maskesi İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz?
  Kakül Kesim Saç Modelleri
  2015 En Güzel Saç Kesim Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>