• 2013 İlkbahar-Yaz Oje Trendleri

  Tırnaklarını süslemek isteyen bayanlar, 2013 Yeni sezon oje trendlerine kadininsitesi.com ayrıcalığı ile ulaşabileceksiniz. Tavsiyeler ve öneriler bizden süslemek sizden.

  Kadınların çoğu tırnaklarına düzenli bakım yapmayı sever ve aynı zamanda tırnaklarını zevklerine uygun renklerdeki ojeler ile süslerler. Çoğu kadın tek renk oje kullanmayı tercih ederken, yine bir çok kadında tırnaklarını  renkli ojeler ile süslemektedir.

   

  Yeni oje trendlerinde göze çarpan bir başka yenilik de beton efekti veren mat görünümlü ojeler. Tıpkı bir beton gibi görünüme sahip olan ojeler tırnakta oldukça hoş duruyor.

  Oje sürmek istiyorsanız fakat fazla da dikkat çekmesin diyorsanız tercihiniz ten rengi ojelerden yana olmalıdır. Kısa tırnak seven bayanların en çok tercih ettiği oje modeli ten rengi oje modelidir.

  Tırnaklarınızı bu yaz simli ojeler ile süslemeyi deneyebilirsiniz. Oldukça güzel duruyorlar. Üstelik gece kıyafetleri ve abiye seven hanımların baş tacı olarak karşımıza çıkıyor simli ojeler.

  Koyu renk tutkunları için ise koyu renkli ojeler tercih edilmektedir. Daha çok sade giyim tarzını benimseyen hanımların vazgeçilmezlerinden biri olan koyu renk ojeler 2013 yaz oje modellerinde öne çıkan bir diğer oje modeli olarak karşımıza çıkıyor.

  2012 yılının sonlarına doğru çıkarılan manyetik ojeler 2013 yaz sezonunda bir çok bayan tarafından kullanılacağa benziyor. Yılan derisi efekti veren ojelerle tırnaklarınızı süsleyebilirsiniz. Oldukça güzel ve seksi duruyor.

  Metalik efektli ojeler yine bir çok bayanın ilgisini çeken oldukça hoş görünen bir oje modeli olarak karşımıza çıkmakta ve bir çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Tırnaklarınızı metalin büyüsü ile süsleyebilirsiniz.

  Tırnak süslemek bir sanattır. Çoğu kadın basit olanı tercih etse de sayıları azımsanmayacak sanat tutkunları da yok değildir. Bir ressam edası ile tırnaklarınızı faklı renklerde desenler ile süsleyebilirsiniz. Bu yazın modası kırmızı noktalar. Kırmızı noktalar koyarak tırnak uçlarınızı süsleyebilir ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  İşin kolayına kaçamak isteyen bayanlar veya aslında süslü tırnaklarının olmasını isteyenler fakat buna ayıracak zamanı olmayan bayanların imdadına ise oje bantları koşuyor. Şayet yeterli zamanınız yoksa süslü tırnaklar istiyorsanız oje bantlarını deneyebilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Saç-Renginizi-Açmanın-Doğal-Yolları
  Saçınızın Rengini Doğal Yollarla Açabileceğiniz Formüller
  maya-maskesi-tarifleri
  Maya Maskesi İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz?
  Kakül Kesim Saç Modelleri
  2015 En Güzel Saç Kesim Modelleri
  AW000310
  Sağlıklı Saçlar İçin Yapılması Gerekenler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>