• 2013 İlkbahar-Yaz Hamile Giyim Koleksiyonu

  Yeni sezonda hamile giyim modellerini sizler için derledik. Birbirinden güzel ve rahat hamile giyim koleksiyonuna kadininsitesi.com ayrıcalığı ile ulaşabileceksiniz.

  Hamile kıyafetleri alışılagelmiş günlük kıyafetlerden ayrılmakta yeni bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Anne karnındaki bebeğin büyüklüğüne göre anneler kilo almakta ve dolaplarındaki kıyafetler dar gelmektedir. Zaten bir kadın için zor geçen dokuz aylık hamilelik sürecinde rahat hamile elbiseleri giymek hamile kadınların ilk öncelikleri arasında gelmektedir.

  Hamilelikte elbise seçimi oldukça önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem annenin sağlığını, hem de bebeğin sağlığını yakından ilgilendiren giyim tarzı bu dönemde oldukça dikkat edilmesi gereken bir husustur. Onun içindir ki hamile bayanlar kıyafet seçiminde bu dönemde iki kişilik kıyafet tercih etmektedir.

  Yeni sezon hamile kıyafet modellerini incelediğimizde birbirinden güzel hamile elbiseleri ile karşılaştık. Birbirinden güzel ve oldukça rahat hamile elbiseleri hamile bayanların hamilelik sürecinde olmazsa olmazları.

  İster  hamile tişört modellerini seçin, isterseniz hamile tunik modellerini veya hamile elbise modellerini… Buı seçim tamamen giyim tarzınızla alakalı. Biz her biri için ayrı ayrı inceleme yaptık ve hamile giyim koleksiyonu başlığı altında topladık. Seçimi yine sizlere bıraktık.

  Seçim yapmakta zorlanan  bayanlar için de önerimizi yapmadan edemeyeceğiz. Hamilelik sürecinde en çok dikkat etmeniz gereken sağlığınız olmalıdır. Hem kendi sağlığınız hemde bebeğin sağlığı. İşte bu yüzden dar elbiselerden uzak durmanız daha bol ve rahat elbiseler tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Pantolon giymeyi seviyorsanız hamilelik döneminde tutkunuzdan vazgeçmenizi öneririz. Bunun yerine hamile tulum modellerini inceleyebilir ve yeni sezon hamile tulumu tercih edebilirsiniz.

  Yaz sezonunda tercih edebileceğiniz hamile elbiseleri genelde kısa kollu hamile elbise modelleridir. Yazın sıcağında tercih edilecek en güzel modeller ince bol bir hamile elbise modeli olmalıdır. Hem kendi rahatlığınız hemde bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önemli bir giyim tarzıdır.

  Hamilelik döneminde alınan fazla kilolar kimi bayanlarda rahatsızlık oluştursa da bu dönemde hamile giyim tarzı ile yeni bir trend oluşturabilirsiniz. Bu dönemden çekinmeyin ve asla güzelliğinizden ödün verdiğinizi düşünmeyin.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Yılbaşı Balo Kıyafetleri
  2015 Yılbaşı Gece Elbise Modelleri
  Anne Kız Polar Pijama Modelleri 2015
  Polar Pijama Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>