• 2013 İlkbahar-Yaz En Güzel Örgü Şal Modelleri

  2013 Yeni sezonda birbirinden güzel şal modellerine ve en güzel şal örneklerine kadininsitesi.com ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

  En güzel bayan aksesuarlarından biri olan şallar, 2013 İlkbahar-Yaz sezonunda birbirinden güzel modeller ile karşımızda. Yaz aylarında serin gecelerde tsirt’ün üzerini el işi yazlık  şal modeli giyerek serinden korunabilirsiniz. Üstelik şıklığınızdan da ödün vermemiş olursunuz. Birbirinden değişik tasarımlarda karşımıza çıkan yeni sezon şal modelleri şimdiden bir çok bayan tarafından tercih edilmektedir. Kimi bayan için kıyafetini tamamlayacak bir kombin oluştururken kimi bayanlar ise serin günlerde bir polar gibi kullanmaktadır şal modellerini.

  Eskiden alışılagelmiş büyük şal modellerinin yerine 2013 yeni sezonda daha zarif ve daha konsept şal modelleri karşımıza çıkmakta. Aksesuar olarak bir çok bayan montun altına boyununa sararak da kullanmaktadır en güzel şal modellerini.

  2013 İlkbahar-Yaz Sezonu Örgü  Şal Modellerini incelediğimizde her bayanın ilgisini çekeceğine inandığımız birbirinden güzel şal modelleri ile karşılaştık. İşte sizler için hazırladığımız 2013 yılında öne çıkan şal modelleri

  El işi ile uğraşan bayanların da çok rahatlıkla yapabileceği en güzel şal örneklerini de sizler için paylaştık. Yapmanız gereken  şalınızın rengini belirleyerek ona göre bir ip almak olacaktır.İster yünlü, İsterseniz kumaş, isterseniz de simli şal modeli tercih edebilirsiniz. Burada seçim tamamen size kalmış.

  Kendine güvenen ve ben bu işi yaparım diyen bayanların tercihleri arasında ise ilk sıraları tığ işi şal modelleri almaktadır. İlk bakışta zor gibi görünen tığ işi şal örnekleri hiç de zannedildiği gibi zor değil.  Yalnız bir gerçek var ki el emeği tığ işi şal modellerinin yerini hiç bir şal modeli tutmuyor. Bizim tavsiyemiz el işi tığ şal modeli tercih etmeniz olacaktır.

  Tercih edeceğinizin ipin kalınlığını da bulunduğunuz bölgenin ilklim şartlarını göz önünde bulundurarak tercih etmenizde fayda var. Yaz aylarında en çok tercih edilen dantel şal modelleri olduğunu göz önüne alırsak sıcak bir bölgede yaşıyorsanız dantel ipliğinden şal modellerini tercih edebilirsiniz.

  El emeği göz nuru şal modellerini tercih etmeniz ve en güzel şal örneklerini çıkarabilmeniz dileği ile…

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>