• 2013 İlkbahar-Yaz Defacto Erkek Gömlek Modelleri

  Bu yaz bakımlı erkeklerin tercihlerinden bir tanesi de defacto gömlekler olacak. Yeni sezon defacto gömlek modellerini sizler için inceledik.

  Bakımlı erkeklerin tercihleri arasında baş tacı olarak gelir gömlekler. İlkbahar-Yaz sezonununda erkek giyim modasını yakından takip eden defacto birbirinden güzel yeni sezon erkek gömlek modellerini vitrine çıkardı. Kısa kollu spor gömlek modellerinin ilk sıraları aldığı vitrinde değişik stillerde gömlekler bulanmakta.

  Erkekler için gömlek seçimi oldukça önemlidir. Spor bir gömlek mi tercih edilmeli yoksa klasik bir gömlek mi tercih edilmeli diye soracak olursanız, bunu giyim tarzınız belirleyecektir. Aynı zamanda iş hayatınız da gömlek tercihinizde etkin rol oynamaktadır. Kravat takmanız gerekiyorsa klasik gömlek tercih etmeniz gerekir veya dar kesim şık bir model de tercih edebilirsiniz.

  Spor giyim tarzını benimseyen erkekler ise daha çok renkli ve kareli gömlek modellerini tercih etmektedir. Bunun yanı sıra bu yaz sokaklarda görmeye başlayacağımız bir model de tişörtlü gömlek modelleri. Dışarıdan bakıldığı zaman gömleğin altında bir tişört varmış gibi görünen gömlek modeli spor giyinen erkeklerin beğenisini kazanmayı başardı.

  Defacto erkek gömlek fiyatlarını incelediğimizde fiyatlarının 19,90 dan başladığını gördük. Tabiki bu fiyat seçeceğiniz gömleğin modeline göre değişkenlik göstermekte. Fakat uygun fiyatlarda güzel ve kaliteli gömlek bulma olasılığınız bir hayli yüksek. Şayet gömlek almayı düşünüyorsanız defacto mağazalarına uğramanızı tavsiye ederiz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>