• 2013 İlkbahar-Yaz Bayan Şort Koleksiyonu

  İlkbahar-Yaz bayan giyim koleksiyonlarında karşımıza çıkan en güzel kombinlerden bir tanesi de bayan şort modelleri. Yeni sezonda birbirinden güzel renk ve tasarımlarla karşımıza çıkan bayan şort modelleri oldukça iddialı.

  Havaların mevsim normallerinin üzerinde seyir etmesinin ardından bir çok bayan da mevsimler gibi açılmaya ve en güzel kıyafetleri giymeye başladı. Bu kıyafetlerin başında ise bayan şort modelleri ilk sıraları alıyor. Birbirinden seksi ve güzel bayanların tercihlerini süsleyen şort modellerini sizler için bir araya getirdik.

  Kot, kumaş, ketenden yapılan bir çok şort modeli bayanların ilgisini çekmektedir. Her yaz olduğu gibi bu yaz da kumsallarda en çok tercih edilen bayan kıyafetlerinden bir tanesi olacak olan şort modelleri, bu yıl her zamankinden daha farklı bir koleksiyon ile karşımıza çıkmakta.

   

  En çok tercih edilen şort modelleri ise genelde desenli ve farklı renkleri bünyesinde barındıran şort modelleridir. Genellikle yaz aylarında rengarenk olan doğa ile bütünleşen bir kıyafet olan şort modelleri seksi bir bayanın ilk tercihi olmaktadır. Kendinize güveniyor ve giyim konusunda cesursanız İlkbahar-Yaz bayan şort koleksiyonlarını inceleyebilir ve seksi bir görünüm kazanabilirsiniz.

  Şort modellerinde dikkat etmemiz gereken bir kaç husus vardır. Bu husus da nasıl bir şort modeli tercih edeceğimizdir. Kıyafetlerimizi almadan önce ne tür kombinasyonlar oluşturabileceğimizi kafamızda şekillendirmemiz gerekir. Örneğin günlük kullanımda mı giyeceksiniz, yoksa kumsal da mı giyeceksiniz bunu belirledikten sonra üzerine giyeceğiniz tişört veya gömleği seçmeniz gerekir.

  Bayan kot şort modellerini incelediğimizde üzerine hem tişört, hemde gömlek giyilebileceğini gözlemledik. Bunun yanı sıra bir bayan her zaman güzel giyinmesini bilir felsefesinden yola çıkarak değişik şort modellerinde kombinler oluşturduk.

  Kısa giyinmeyi seven bayanların tutkularından birtanesi de mini eteklerdir. Bir çok bayan mini etek giymeyi sever ve kendisini oldukça cesur hisseder. 2013 Yeni sezon bayan şort modellerinde gözümüze çarpan bir şort modeli ise mini etek görünümlü  şort modelleri oldu. Sizde hem mini olsun hem rahat olsun, hemde şort olsun diyorsanız bu modelleri inceleyebilirsiniz.

  Keyifli alışverişler….

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Yılbaşı Balo Kıyafetleri
  2015 Yılbaşı Gece Elbise Modelleri
  Anne Kız Polar Pijama Modelleri 2015
  Polar Pijama Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>