• 2013 Haşema Modelleri

  Bu yazımızda siz değerli bayanlar için dinimiz gereğini yerine getirmek için kapanmayı seçen bayanlara özel üretilen Yeni sezon haşema modelleri ni tanıtacağız. Özel üretim en güzel haşema modelleri ni sizlere sunuyoruz.

   

  Tesettür giyimin belkide pilajlara inen yeni ürünü sayılan 2013 Haşema modelleri bu sezonda tesettür giyim konusunda arayışta olan bayanların ayarışlarına cevap verecek nitelikte kaliteli ve oldukça güzel haşema modelleri var.

   

  Bu sezon yeni trend olarak pantolonlu ve tunikli tarzdaki haşema modelleri daha çok revaşta olacak gibi görünüyor bu sezon. Gecen sezon eşofman tarzındaki haşema modelleri oldukça revaştaydı bu sezon eşofman tarzındaki modeller biraz daha demode olmuşa benziyor.

   

   

  Her gecen yıl değişen moda tasarımları bu yılda haşema konusunda değişime uğramış bu sezon tayt tarzı haşema modelleri ve kolsuz haşema modelleri bu yaza damgasını vuracak haşema modelleri arasında yerini alacağa benziyor.  Renk olarak genellikle haşema modellerinde siyah veya mavi ve tonlarının hakim olduğu renkler kullanılırken bu sezon bordo ve kırmızı renkte haşemalarda göreceğiz sıklıkla.

   

  Haşema seçimi nde  dikkat edilmesi gereken hususlar arasında en önemli şey belkide alacağınız haşemanın kumaşının kaliteli ve sağlıklı bir kumaş olması oldukça önemlidir. Kilo problemleri olan bayanlar için tayt tarzı haşema modelleri oldukça rahat ve kullanışlı olacaktır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>