• 2013 Güneş Gözlüğü Modelleri

  Her yıl olduğu gibi bu yılda baharın gelişi ile birlikte güneş gözlükleri gözlükçü raflarında sergilenmeye başladı. bayanların ve erkeklerin yaz mevsiminde tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullandığı güneş gözlükleri 2013 yılında da vazgeçilmezlerden biri olmaya aday.

  Üstelik bu yıl yepyeni bir gözlük modası olacağa benziyor. Bu yıl öne çıkacak olan gözlük modasının da tüm dünyayı sarsan Gangam Style Gözlükleri olması bekleniyor. Çıktığı günden bu yana izlenme rekorları kıran ve izleyicilerin beğenisini kazanan Gangam Style gözlük trendlerini de sarsacağa benziyor.

  Güneşin zararlı ışınlarından gözümüzü koruyan güneş gözlükleri bu yıl da değişik çeşit ve tasarımlarla gözlükçülerde ön sıralara geçmeye başladı. Her kesiminden insanın beğenisine sunulan gözlükler bu yıl da modaya yön verecektir. Bu yazın modası da Gangam Style Gözlükleri ile belirlenecek gibi duruyor.

   

  Güneş gözlüğü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

  *Alacağımız gözlük yüzümüze tam oturmalı büyük veya küçük olmamalıdır.

  *Gözlüğümüzün camı yanaklara değmemelidir. Güneş gözlüğünün camı yanaklara temas ettiği takdirde yazın terlendiğinde gözlük camında buğulanma oluşacaktır.

  Hangi renk güneş gözlüğü kullanmalıyız?

  Renk seçimi tamamen kullanıcının tercihlerine bırakılmıştır. Fakat dereceli güneş gözlüğü kullanacak olursak en sağlıklısı güneş ışınlarını en iyi polarize ettiği için kahverengi bir güneş gözlüğü camı tercih etmemizde fayda vardır.

  Sıradan bir güneş gözlüğünde rengin veya çerçevenin pek bir önemi yoktur. Burada önemli olan kullanıcının beğenisidir.

  Güneş gözlüğü kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

  Güneş gözlüğünü takarken veya çıkarırken iki elimizi de kullanmalıyız. Tek elle takıp çıkardığımız takdirde gözlüğün zarar görmesine yol açabiliriz.  Güneş gözlüğünü çıkardıktan sonra mutlaka kutusuna koymalıyız. Güneş gözlüğünün temizliğini yaparken de gözlük temizleme bezi kullanmalıyız. Böylece güneş gözlüğünün camında oluşacak çiziklerin önüne geçmiş oluruz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Yılbaşı Balo Kıyafetleri
  2015 Yılbaşı Gece Elbise Modelleri
  Anne Kız Polar Pijama Modelleri 2015
  Polar Pijama Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. Buypasa.com ismiyle yeni bir e-ticaret sitesi geliyor. Bu sitede çok iyi bir yön vardır çünkü bu sitede her ürün bulunmaktadır. Bir de kapıda ödeme seçeneği olduğu için gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>