• 2013 Gelin Saçı ve Gelin Başı Modelleri

  Yaz sezonu ile birlikte düğün merasimleri de hız kazanmaya başladı. Gelin adayları ise hazırlıklara şimdiden başladı. Alınacak gelinlik modeli, gelinlik modeline uygun gelin başı ve daha nice ayrıntı gelin adaylarını bekliyor.

  Makalemizde seçeceğiniz gelinlik modeli için uygun gelin başı modeli nasıl olmalıdır konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bir birinden değişik gelin başı modellerine resimler ile ulaşabilecek gelinliğinize en uygun gelin başı ve gelin saçı modellerini seçebileceksiniz.

  Gelin başı ve gelin saçı modeli seçiminde öncelikle dikkat etmeniz gereken ayrıntılardan bir tanesi de gelinliğinizin modelidir. Ne tür bir gelinlik modeli seçiminde bulunduysanız saçlarınıza ona göre şekil vermelisiniz. Kapalı bir gelinlik modeli mi tercih ediyorsunuz, yoksa kısa bir gelinlik modeli mi seçiyorsunuz ona göre gelin başı modeliniz ve saçınız da şekillenecektir.

  Yeni Sezonda öncelikle yapmanız gereken Zevkinize uygun bir gelinlik modeli seçmek olacaktır. Gelinlik seçimi konusunda size yardımcı olacak sitemizdeki 2013 Gelinlik Modelleri makalesini okuyabilir,  tiyolardan yola çıkarak bir gelinlik modeli seçebilirsiniz.

  Gelinlik modelini seçtikten sonraki en önemli adım gelin başı modelini belirlemektir. Kimi gelin adayları gelin tacı tercih ederken kimi gelin adayları ise daha görkemi bir görünüme sahip olan tüllü  gelin başlığı modeli seçimde  bulunurlar.

  Tesettür gelinlik modeli tercih eden gelin adayları için ise saçlar topuz yapıldıktan sonra saçları örtecek güzel bir gelin başlığı tercih edilebilir. Bunun yanında gelin başı için uygun gelinlik başörtüsü de diğer tercihler arasındadır. Gelin başörtüsü üzerine hoş görünümlü bir motif ile şekil verilebilir.

  Gelin saçı modellerinde ise bu yaz topuz saçlar moda. Bir çok gelin adayı saçlarını topuz yapmakta ve saçının üzerine güzel bir gelin tacı ile gelinliğini kombinlemektedir.

  Gelinler saç modelini seçeceği gelinlik modeline göre ayarlamaktadır. Bunun yanı sıra gelin tacının yanı sıra bir çok aksesuar da saç tasarımı yaparken saçı şekillendirmektedir.

  Gelin başı modelini ve gelin saçı modelini seçtikten sonra sıradaki diğer ayrıntı ise makyaj. Bu özel günde gelin makyajı yapmadan olmayacağı için saçınız ile uyumlu makyaj yapmanızda fayda var.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Kapalı Gelin Başı Modelleri
  2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Kafesli Nikah Şekeri Modelleri Fiyatları
  En Güzel Nikah Şekeri Modelleri
  Beyaz Kına Sepeti Modelleri
  Kına Çeyiz Seti Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>