• 2013 Flo Erkek Ayakkabı Modelleri

  Bir çok ayakkabı markası İlkbahar- Yaz Koleksiyonlarını görücüye çıkardı. Flo Ayakkabı tarafından da yeni sezon ürünleri vitrinlerdeki yerlerini almaya başladı. Bu makalede sizlere ayakkabı seçerken nelere dikkat etmemiz gerekir  ve nasıl bir ayakkabı modeli seçilmeli konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

  Ayakkabı günlük hayatta kullandığımız vazgeçilmez araçlarımızdan bir tanesi ve kuşkusuz en önemlisidir. İşte bu yüzden ayakkabı seçerken birçok hususu göz önünde bulundurmalı ve ona göre tercihte yapmalıyız.

  Öncelikle nasıl bir ayakkabı modeli seçeceğimizi belirlememiz gerekmektedir. Bunu da belirlemenin en kolay yolu da giyim tarzımız olacaktır. Spor giyinen birisi spor ayakkabı tercih ederken, klasik giyinen birisi de klasik ayakkabıdan yana tercihte bulunacaktır.

  Yaptığımız işe göre de ayakkabı tercihimiz şekillenecek ve işimize uygun bir ayakkabı modeli seçimimiz kolaylaşacaktır. Günlük iş aktivitelerinde neler yaptığımız onun için çok önemlidir. Sürekli ayakta kalmamızı gerektiren bir iş yerinde ve pozisyonda çalışıyorsak, tabanı rahat olan bir ayakkabı modeli seçmemiz gerekir. Böylelikle hem iş aktivitelerinde yeteri kadar yorulmamış olur, hemde o işe uygun bir ayakkabı modeli ile birlikte işimizle bütünleşmiş oluruz.

  Ayakkabı tercihinde bulunmadan önce bayanlarda olduğu gibi kıyafet uyumuna göre bir ayakkabı tercih etmemiz de şıklığımıza şıklık katacak ve bizi bir adım öne çıkaracaktır. Fakat bu alanda bayanlara nazaran erkekler biraz daha şanslı. Çünkü bayan ayakkabı modellerinde olduğu gibi çok fazla ayrıntı ve teferruat yok erkek ayakkabı modellerinde.

  Yeni sezon erkek ayakkabı trendlerine göz atacak olursak, her yıl olduğu gibi bu yıl da ilkbahar yaz erkek ayakkabı koleksiyonlarında öne çıkan bej ayakkabı modelleri. Flo tarafından da çok sayıda bej ayakkabı modeli vitrinlerde görücüye çıktı. Bunun yanı sıra her yıl olduğu gibi bu yıl da değerini kaybetmeyen bir model de deri ayakkabılar. Flo Mağazalarında da bir çok renk ve desende yeni sezon deri ayakkabı modeli bulmanız da mümkün.

  Tek yapmanız gereken nasıl bir model istediğiniz ve hangi kıyafetlerle hangi ortamlara uygun bir ayakkabı modeli seçmek istediğinizi kestirmeniz olacaktır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>