• 2013 Erkek Kol Saati Modelleri

  Yüzyıllardır kullana geldiğimiz kol saatleri akıp giden zamanın habercisi olmanın yanı sıra kıyafetlerimizi süsleyen bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. 

  Spor giyimde farklı, klasik giyimde ise bambaşka bir model, kıyafetimiz ile bütünleşerek adeta kıyafetimizin bir parçası olmaktadır. 2013 yılında alışılagelmişin yanında birbirinden ilginç kol saati modelleri raflarda müşterileri beklemektedir. Sizler için bir araştırma yaparak 2013 yılına damgasını vuracak saat modellerinden bir kaçını sizlerle paylaştık. Her bütçeye uygun kol saati modellerinde 7’den 70’e her yaşa uygun bir kol saati bulmakta mümkün.

   

   

  Kol saati alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  Sürekli kullanacağımız bir saat istiyorsak yapmamız gereken en önemli şey günlük kullandığımız kıyafetlerimizin tarzıdır. Tarzımıza uygun bir model seçecek olursak saat kolumuzda sırıtmaz ve kıyafetimizle btütünleşir. Onun için dikkat etmemiz gereken ilk unsur gündelik hayatta kullandığımız kıyafet tarzıdır. Örneğin bir avukat takım elbise giyerken kolunda spor saatin olması kıyafeti ile uyuşmaz. Aynı şekilde bir beden eğitimi öğretmenin de eşofman takımının üzerine koluna klasik saat takması da hiç hoş olmayacaktır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>