• 2013 Bayan Gömlek Modelleri

  Baharın gelişi ile birlikte vitrinlerde yerini almaya başlayan bayan gömlek modelleri bu yıl da bayanları tercih konusunda epeyce zorlayacağa benziyor. Spor gömlek mi yoksa daha çok klasik gömlek mi alacağını belirlemeden tercih yapmamakta fayda var.

  Her yerde ve her kıyafetle giyilebilen bir elbise olarak gömlek seçimi yapmadan önce altına giyilecek olan etek, pantolon veya şort ile uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir. Yani gömlek almadan önce dolabımıza bir göz atıp hangi eteğin veya pantolonun üzerine bir gömlek seçeceğimize karar vermemiz gerekiyor.

  2013 bayan gömlek modellerini incelediğimiz zaman çok fazla renk ve tasarım karşımıza çıkmaktadır. Bu da gösteriyor ki gömlek seçimi bir hayli zor gibi. Bu yazı ile birlikte sizlere 2013 yeni sezon bayan gömlek modellerini tanıtarak daha kolay bir tercih yapmanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

  Alacağımız gömleği hangi alanda giyeceğimiz çok önemlidir. Günlük giyimde kullanacağımız bir gömlek modeli daha rahat ve spor tarzda olması gerekirken, iş hayatında kullanacağımız gömleğin de biraz daha resmi olması gerekmektedir. Renk konusunda tercih tamamen size kalmış kıyafetinizle uyum sağlayabilecek bir renk olması kafi. Ama iş için veya resmi bir törende kullanacak isek her yılın değişmeyen gömlek modası bu yıl da beyaz renklerden oluşmakta. Şayet resmi giyinmemiz gerekiyorsa gömleğimizi dar kesim almalıyız ki üzerine ceket giydiğimizde vücudumuza tam olarak otursun.

  Günlük kullanabileceğiniz bir gömlek seçimi için de sade bir renk değil de içinde bir kaç renk birden barındıran bir gömlek seçmekte fayda var. Böylelikle altına giyeceğimiz kıyafetimizin sayısını artırabiliriz. Bu da bize bir artı olacaktır. Bu gömlek kot ile uyuşmaz veya şort üzerine giyilmez dememek için gömlek tasarımlarına da dikkat etmeliyiz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>