• 2013 Bayan Çanta Modelleri

  Bir kadının olmazsa olmazlarından bir tanesidir çanta. Her kıyafetin yanında mutlaka bir tane çanta olmadan çıkmaz kadınlar evden dışarıya. Kadın için bir tutku olan çanta aynı zamanda kıyafetler ile bütünleşen bir aksesuardır. Onun içindir ki kadınlar çanta modasını yakından takip etmektedirler.

  Çanta seçerken dikkat edilmesi gerekenler

  Öncelikle kullanım amacımıza uygun bir çanta modeli seçmeliyiz. Çantasında kitap, defter, evrak vb. taşıması gereken bayanlar bunun için kendilerine daha geniş hazneli ve ayrı bölmeleri olan bir çanta modeli seçmelidir.

  Bir baloya veya bir eğlenceye gidecek olan kadının elbisesine uygun bir çanta seçmesi onu baloda bir adım daha öne çıkaracaktır. Bu tür organizasyonlarda ise biraz önce bahsettiğimiz çanta türünden daha farklı bir çanta kullanmalıyız. Kıyafetimiz ile uyumlu olabileceğine inandığımız çanta trendlerine bir göz atmadan çanta seçiminde acele etmemeliyiz. Bir baloda kullanabileceğimiz çanta biraz daha küçük olmalıdır. Burada önemli olan unsur çantanın kullanışlılığı değil, kıyafetle olan uyumudur.

  Neden kadınlar büyük çanta tercih ederler diye bir soru soracak olursak kadınların belki de %90’ından fazlası hemen hemen aynı cevabı verecektir.

  “Kullanışlı olduğu için”

  Peki ya tespit doğru mudur? Sorusuna gelince de gönül rahatlığı ile diyebiliriz ki kesinlikle doğrudur. Çünkü o çantanın içinde yok yoktur. Aniden yağan yağmura karşı bir şemsiye, elektrik kesintisine karşı bir el feneri, parfüm,  makyaj takımı, kağıt kalem, selpak, ıslak mendil, kesici delici alet ve hatta biber gazı…

  Uzun lafın kısası bir bayan için en önemli çanta modeli işine en çok yarayan çanta modelidir.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>