• 2. Laleli Fashion Shopping Festival

  Laleli Sanayici ve İşadamları Derneği ( LASİAD) 15. yıl kutlamaları dolayısıyla 2012′de ilki düzenlenen ve geleneksel hale getirilecek olan “Laleli Fashion Shopping Festival”27 Mayıs – 02 Haziran tarihlerinde ikincisi için hazırlık çalışmalarına başlanmıştır.

  Modayı yakından takip edenlerin ilgisinin bir hayli fazla olacağına inandığımız Laleli Fashion Shopping Festival 2012 den kesitler.

  LASİAD ve Fatih Belediyesi işbirliği ile başlatılan kaldırım ve yol çalışmaları çevre düzenlemeleriyle Laleli ‘ye yepyeni bir soluk getirilen tarihi yarımada, “Laleli Fashion Shopping Festival” 27 Mayıs – 02 Haziran tarihleri arasında iç ve dış piyasadaki toptancılara yönelik, indirim fırsatlarının yanı sıra çeşitli etkinliklerle Rusya Federasyonu, Ukrayna, BDT Ülkeleri, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa’dan gelecek misafirlerine ev sahipliği yapacak.

  Türkiye ‘nin tekstil, ayakkabı, takı aksesuarı, ev tekstili ve turizm sektöründe can damarı noktalarından biri olan Laleli ‘de düzenlenen festival 6 gün sürecek

  Laleli Fashion Shopping Festival Programı

  27 Mayıs 2013
  12:00 Festival Açılışı ve Mağaza Ziyaretleri
  12:30 Üst ve Alt Laleli ‘de 2 ayrı Bando gösterisi, Tipleme ekipleri ve canlı heykeller
  18:00 Öner Evez koreografisi ile Laleli Mesihpaşa Caddesi’nde boydan boya kurulacak olan 150 metre uzunluğundaki podyumda ünlü mankenlerin sergileyeceği defile ile devam edecek.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  İstanbul Tiyatro Festivali Yüzleşme
  22. İstanbul Tiyatro Festivali ve Oyunlar Listesi
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>