• 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları ve Resimleri

  Sevgililer gününe özel en güzel sevgililer günü mesajları ve resimleri kadının sitesi aşk köşesinde sizlerle.

  Sevgi bir güne sığdırılamayacak kadar büyük ve kutsal bir duygudur. Onun içinde sevginin bir gün değil her gün gösterilmesi gerekir. Sevgililer günü olarak kutladığımız 14 şubat tarihinin sevgililer için yine de küçümsenmeyecek bir yeri vardır. 14 şubat  sevgililer gününde tüm sevgililer birbirlerine sevgilerini korkusuzca dile getirirler.

  Sevgililer günü mesajları ve resimlerinden oluşan galerimizde siz seven gönüllere bir kaç güzel söz söylemek istedik. Sevginizin en güzelini sizler bilirsiniz ve onun için de sevgilinize göndereceğiniz mesajda kendi duygularınız ön planda olmalıdır. Kopyala yapıştır mantığı ile özellikle de sevgililer gününde sevgilinize hazır mesaj göndermek yerine onun hoşlanacağı türden bir metin hazırlayın kendinize.

  Sevgililer günü şiirleri bunlardan bir tanesi olabilir. Sevgiliniz için bu güne özel bir akrostiş şiirler yazabilirsiniz. Sevgilinizin baş harfleri ile oluşturduğunuz bu akrostiş şiirle sevdiğinizin gönlüne inebilirsiniz. Aynı zamanda özgün ve sadece ona özel bir şiir olması nedeniyle daha çok mutlu olacağını da göz ardı etmemenizde fayda var.

  Sevgililer günü kısa mesajları

  *Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

  * Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

  14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları ve Resimleri

  Sevgililer gününde ilk defa sevgilisine açılacak biri için de aklıma ilk gelen Necip Fazıl’ın Bekleyen şiirinin ilk mısraları oluyor. Sevginizi kalbinizde sakladığınız ve ilk defa açılacak olduğunuz bir günde Beklenen şiirini okumanızı önerebilirim. Son derece duygusal ve anlam yüklü olan Bekleyen şiirinin sözleri işte şöyle:

  Ne hasta bekler sabahı,

  Ne taze ölüyü mezar.

  Ne de şeytan bir günahı,

  Seni beklediğim kadar.

   

  Geçti istemem gelmeni,

  Yokluğunda buldum seni,

  Bırak vehminde gölgemi,

  Gelme artık neye yarar.

  İkinci kıtayı okumanızı tavsiye etmem. Birinci kıta oldukça anlamlı olacaktır. Yalnız şunu diye bilirsiniz. Umarım hiç bir zaman ikinci kıtayı söylemek zorunda bırakmazsın. O zaman ikinci kıtayı okuyabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Evlilik Teklifi Resmi
  Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır
  gift boxes over white background 3d illustration
  Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Alsam
  Sevgililer gününe özel pastalar
  Sevgililer Günü Yaş Pasta Çeşitleri
  Evlilikte Cicim Ayları Ne Kadar Sürer
  Cicim Ayları Hiç Bitmesin
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>