• 10. Uluslarası Ayakkabı Moda Fuarı

  Bu yıl 10. su düzenlenecek ve Avrupa’nın en büyük ilk üç Ayakkabı Fuarlarından biri olan Aymod  Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı 17 Nisan ile 20 Nisan 2013 Tarihleri  arasında İstanbul CNR EXPO ‘da başlıyor.

  Asya ve Avrupa arasında bir köprü görevi gören Türkiye yatırımcıların iştahını kabartarak bir çok küresel yatırımcıyı kendisine çekmeyi başarmıştır.

  2013 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Modası bu yıl ilk kez 10. Uluslararası Ayakkabı ve Moda Fuarında vitrinlere çıkacak ve ayakkabı modasını yakından takip edenlerin beğenisine sunulacaktır. Sizlerde Fuarı ziyaret edebilir 2013 yeni sezon ayakkabı modası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Ayakkabı üreticilerini, tedarikçilerini, distribütörlerini ve tasarımcılarını iş dünyasının tercihi CNR EXPO çatısı altında bir araya getiren Aymod Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, 20 ülkeden 350 firmanın katılımıyla düzenlenmektedir. Türkiye’nin yanı sıra İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan, Portekiz, Ukrayna, Hindistan ve Pakistan 10. Uluslararası Ayakkabı Fuarının katılımcı ülkeleri arasında yer almaktadır.

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Yılbaşı Balo Kıyafetleri
  2015 Yılbaşı Gece Elbise Modelleri
  Anne Kız Polar Pijama Modelleri 2015
  Polar Pijama Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>